Магія "Енфілда": "Ліверпуль" не програє вдома вже 50 матчів поспіль

30 грудня 2019, 17:31
Це третя за тривалістю серія в історії чемпіонатів Англії

/ Фото: AFP

"Ліверпуль" обіграв "Вулвергемптон" (1:0) в 20-му турі чемпіонату Англії. Як повідомляє статистичний портал Opta, ця перемога стала для мерсисайдців 20-ю поспіль на домашньому стадіоні. Команда Клоппа, здобувши 40 перемог і десять разів зігравши внічию, не програє вже 50 домашніх матчів Прем'єр-ліги поспіль.

До речі, домашня серія "Ліверпуля" в Лізі чемпіонів без поразок налічує вже 16 матчів.

Це третя за тривалістю серія в історії чемпіонатів Англії. Другий результат також належить "Ліверпулю" – 63 поєдинки в період з 1978 по 1980 рік. Рекордсменом є лондонський "Челсі", на рахунку якого 83 матчі в період з 2004 по 2008 рік.

Дивіться, як фанати "Ліверпуля" співають свою знамениту пісню в Києві:

Фанати Ліверпуля співають гімн клубу в Києві

Раніше ми писали про скандал після матчу "Лестер" – "Ліверпуль": арбітра звинуватили в тому, що він підсуджував лідерам АПЛ. На думку голкіпера команди, що програла, при рахунку 0:1 рефері не мав права призначати пенальті на користь "червоних".

Також ми писали, що тренер "Ліверпуля" словом з трьох букв описав весь 2019 рік. Команда Юргена Клоппа 2019-го виграла Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА і клубний чемпіонат світу.