Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Японії і зупинився за крок від чемпіонства у Формулі-1

7 жовтня 2018, 11:41
Британський гонщик увелілічі відрив в особистому заліку чемпіонату і вже в наступній гонці може гарантувати собі титул

Льюїс Хемілтон. Фото AFP

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон став переможцем 17-го етапу чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Японії, який пройшов на трасі "Судзука". Другим став ще один гонщик "Мерседеса" фін Вальттері Боттас (+12,919 секунди). Замкнув трійку голландець Макс Ферстаппен (+14,295) з "Ред Булл".

Хемілтон здобув дев'яту перемогу в сезоні і 71-ю в кар'єрі. За чотири етапи до кінця сезону Хемілтон збільшив перевагу в особистому заліку до 67 очок, так що доля титулу може вирішитися вже на наступному етапі в Остіні.

Наступний етап відбудеться 19-21 жовтня в США.

17. Л.СтроллWilliams+1 круг2

Раніше повідомлялося, що Льюїс Хемілтон завоюваі ювілейний 80-й поул на Гран-прі Японії. Друге місце зайняв його напарник Валттері Боттас , третє – гонщик " Ред Булл " Макс Ферстаппен .

Нагадаємо, що росіянам не дали купити команду Формули-1, хоча вони пропонували більше грошей. " Форс Індія " була продана за 117 мільйонів доларів , хоча російська компанія давала 160 млн .