Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Мексики

30 жовтня 2016, 22:52
Британець зрівнявся з Простом за кількістю перемог у Формулі-1

Автодром у Мексиці. Фото AFP

Пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон став переможцем етапу Формули-1 Гран-прі Мексики.

Для Льюїса ця перемога стала 8-ю у сезоні і 51-ю в кар'єрі. За цим показником він зрівнявся з Аленом Простом. Більше перемог тільки у Міхаеля Шумахера – 91.

За Хемілтоном фінішував його напарник Ніко Росберг, який продовжує лідирувати в загальному заліку Ф-1. Третім приїхав гонщик "Ред Булл" Макс Ферстаппен. Однак його після фінішу покарали штрафом за виїзд з траси в боротьбі з Себастьяном Феттелем. У підсумку, Феттель посів третє місце на подіумі.

Перша трійка загального заліку: Росберг – 349, Хемілтон – 330, Ріккіардо – 239...

До кінця чемпіонату Формули-1 ще дві гонки – Бразилія (13 листопада) і ОАЕ (27 листопада).