Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Японії

8 жовтня 2017, 10:03
На п'єдестал також піднялися два пілота "Ред Булл"

Хемілтон з трофеєм. Фото AFP

Британський гонщик Льюїс Хемілтон з команди "Мерседес" став переможцем Гран-прі Японії чемпіонату Формули-1.

Хемілтон в неділю був найкращим в гонці на автодромі "Сузука". Друге місце зайняв голландський пілот "Ред Булла" Макс Ферстаппен, а трійку замкнув його партнер по команді австралієць Даніель Ріккьярдо.

Головний конкурент Хемілтона в боротьбі за чемпіонський титул в сезоні німець Себастьян Феттель з "Феррарі" зійшов з траси на п'ятому колі гонки, також не змогли фінішувати Ніко Хюлькенберг з "Рено", Маркус Ерікссон (Заубер), Ленс Стролл ( "Вільямс") і Карлос Сайнс-молодший ( "Торо Россо"). Для Сайнса, який вилетів з траси вже на першому колі, ця гонка була останньою в "Торо Россо".

Трійка лідерів загального заліку: Хемілтон – 306, Феттель – 247, Боттас – 234.

Карлос Сайнс ( "Торо Россо") – не фінішував

Наступний етап Формули – 1 – Гран -прі США – пройде з 20 по 22 жовтня в Остіні .

Нагадаємо, що кваліфікацію в Японії також виграв Хемілтон. Це був десятий поул британця в цьому сезоні .

Вчора також стали відомі шокуючі подробиці хвороби Міхаеля Шумахера . За чутками, зріст пілота зменшився з 174 до 160 сантиметрів, а вага – з 74 до 45 кілограмів.

Раніше ми писали , що в інтернеті з'явився трейлер фільму про найбільш смертельне десятиліття Формули – 1 . Картина розповість історію гоночної команди Scuderia Ferrari і найбільш смертельного періоду в історії автоспорту.