Льюїс Хемілтон зрівнявся з Шумахером і отримав привітання від його дружини

26 серпня 2017, 19:26
Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Бельгії і отримав привітання від дружини Шумахера

Льюїс Хемілтон. Фото AFP

Пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон завоював поул-позішн за підсумками кваліфікації на 12-му етапі чемпіонату Формули-1 Гран-прі Бельгії.

У суботу на трасі в Спа Хемілтон на кращому колі показав час 1 хвилина 42,553 секунди, другим став гонщик "Феррарі" Себастьян Феттель (+0,242 секунди), замкнув трійку інший гонщик "Мерседеса" Вальттері Боттас (+0,541).

Також в топ-10 увійшли наступні пілоти: 4. Кімі Райкконен ( "Феррарі", 1.43,270). 5. Макс Ферстаппен ( "Ред Булл", 1.43,380). 6. Деніел Ріккьярдо ( "Ред Булл", 1.43,863). 7. Ніко Хюлькенберг ("Рено", 1.44,982). 8. Серхіо Перес ( "Форс Індія", 1.45,244). 9. Естебан Окон ( "Форс Індія", 1.45,369). 10. Джоліон Палмер ("Рено", 1.44,685, час другого сегмента).

Льюїс Хемілтон завоював сьомий поул в сезоні і 68-й в кар'єрі, повторивши досягнення Міхаеля Шумахера – Росс Браун особисто підійшов привітати його з цим, передавши вітання від дружини легендарного гонщика Корінни Шумахер. Наступний поул зробить Хемілтона абсолютним лідером за цим показником в історії Формули 1.

Гонка Гран-прі Бельгії почнеться в неділю о 15:00 за київським часом.