Львівське дербі в Прем'єр-лізі завершилося миром

22 вересня 2018, 19:03
ФК "Львів" і "Карпати" обмінялися голами у другому таймі

Фани "городян". Фото Ф

Сьогодні проходять матчі дев'ятого туру чемпіонату України з футболу. У Львові пройшло міське дербі – ФК " Львів " приймав " Карпати " . Цікаво , що в сезоні -2008 / 09 в останньому турі " Карпати " обіграли земляків – 2 : 1 і відправили їх в Першу лігу . І ось " городяни " знову в еліті .

Перший тайм не був багатим на гольові моменти , а доля зустрічі була вирішена за чотири хвилини другої половини гри . Спочатку на 74 -й хвилині Мякушко майстерно виконав штрафний і м'яч не без допомоги рикошету влетів в ворота " Львова " . А через чотири хвилини номінальні господарі відігралися , завдяки відмінній грі Бруно .

Нічия – 1 : 1 , яка залишила команди внизу турнірної таблиці
.

Нагадаємо , що напередодні дев'ятого туру ЧУ "Шахтар" в Лізі чемпіонів зіграв внічию з "Хоффенхаймом" – 2:2.У Харкові " гірникам " двічі довелося відіграватися .

А "Динамо" в Лізі Європи не втримало переможний рахунок з "Астаною"з Казахстану , пропустивши гол на доданих хвилинах другого тайму .

В свою чергу, полтавська "Ворскла" в Лондоні програла "Арсеналу" з рахунком 2:4,забивши два м'ячі в кінцівці зустрічі .