3 березня 2018, 13:28
Родріго Варгас переїхав до Львова на три з половиною роки

Новачок львів'ян. Фото ФК "

Львівські "Карпати" підсилилися болівійським форвардом Родріго Варгасом. 23-річний нападник збірної Болівії підписав контракт з українським клубом на 3,5 роки.

Родріго Варгас народився 19 жовтня 1994 року. Першим його клубом був "Орієнте Петролеро", за який він провів 114 матчів і забив 20 голів.

Потім пограв за "Насьональ", "Петролеро" і "Стронгест".

За національну збірну Болівії Варгас провів три матчі. У 2013 році зіграв 6 хвилин в матчі проти Гаїті (2: 1) і 23 хвилини проти Бразилії (0: 4), в 2014-му 6 хвилин проти Венесуели (3: 2). В кінці минулого року Варгас був в заявці на матчі з Бразилією і Уругваєм, але ігри провів на лаві запасних.

Нагадаємо, що
з "Карпат" зняли шість очків в чемпіонаті України . Клуб покараний за те , що не розплатився зі своїм колишнім гравцем .

Раніше ми повідомляли, що львівські "Карпати" оголосили про підписання контракту з двома нападниками з Колумбії.

До речі, Мар'яна Шведа спіймали п'яним за кермом. У сезоні 2017/2018 на рахунку 20 – річного Шведа чотири гри і один забитий м'яч в українській Прем'єр – лізі .