"Львів" у меншості вирвав нічию у "Олександрії" в матчі з трьома червоними картками

29 лютого 2020, 16:07
Після другого голу в матчі руки почали розпускати навіть тренери

"Львів" - "Олександрія"

Останнього дня зими 20-й тур української Прем'єр-ліги продовжився трьома матчами. На стадіоні "Україна" у столиці Галичини "Львів" приймав нещодавнього учасника групового етапу Ліги Європи – "Олександрію". Зустріч завершилася драматичною кінцівкою з несподіваним результатом. Читайте прогноз, розклад і результати 20-го туру чемпіонату України.

Вже на 10-й хвилині рахунок відкрили гості: Бонгдан Мишенко відзначився ударом в падінні. Дивіться, як це було.

Гра в цілому була рівною, але на початку другого тайму розстановка сил змінилася. Другу жовту, а за нею і червону картку перед собою побачив півзахисник "Львова" Микита Татарков.

У гостей було чимало шансів забити другий м'яч і зняти всі питання про переможця. Але підопічні Володимира Шарана примудрилися пропустити в кінцівці. На 87-й хвилині бразилець Альваро красиво обіграв воротаря Олега Білика і закотив м'яч у порожні ворота – 1:1.

Після цього несподівано виникло з'ясування між тренерами суперників. У підсумку арбітр Анатолій Абдула видалив помічників головних тренерів, показавши їм червоні картки, а Єгіше Мелікяну і Шарану пред'явив жовті.

Читайте про історичний хет-трик Супряги в ворота "Динамо".

Несподівана нічия залишає "Олександрію" на п'ятому місці з 34 очками. "Львів" йде дев'ятим з 19 пунктами, на один бал відірвавшись від "Олімпіка".