"Львів" втратив перемогу над "Маріуполем" і продовжив серію осічок

2 грудня 2018, 16:23
Команда Юрія Бакалова після перемоги над "Динамо" не може виграти чотири матчі

Рахунок в матчі "Львів" -

Перший суботній матч 17-го туру чемпіонату України" Львів " – " Маріуполь " не визначив переможця , хоча підопічні Юрія Бакалова двічі виходили вперед в першому таймі . Але після сенсаційної перемоги над " Динамо " 28 жовтня львів'яни не можуть виграти вже в чотирьох турах чемпіонату України : поразка від " Ворскли " і три нічиїх – з " Олімпіком " , " Шахтарем " і тепер " Маріуполем " .

Рахунок в матчі був відкритий після навісу Западні з лівого краю, на який відгукнувся Бруно і, випередивши Яворського, головою пробив по воротах Худжамова – 1: 0. Перед цим момент мав Чурко, а дуже класний шанс маріупольців забити втратив Вакула: на 13-й хвилині відгукнувся на довгу передачу і перекидав м'яч через Сарнавського, але не влучив у ворота.

Сарнавський втратив ворота і на 22-й хвилині: Пихаленок зі штрафного з правого кута штрафного майданчика перехитрив воротаря і поцілив у дальній кут – 1: 1.

Але тут же Федорчук вдарив по ногах Тейлора в своїй штрафній – пенальті, який чітко реалізував Воронін – 2: 1.

Крапку в матчі поставив 19-річний Вакула, який все ж домігся свого. У "Маріуполя" вийшла хороша атака по правому краю, Борячук продовжив передачу далі в центр, Вакуле залишалося влучити в рамку – 2: 2.

Останнє слово могло залишитися за Борячуком, але на 90-й хвилині він, перекидаючи м'яч через Сарнавського, не влучив у дальній кут.

"Львів" – "Маріуполь" – 2: 2

Голи: Бруно (6), Воронін (24, з пенальті) – Пихаленок (22), Вакула (80).

"Львів": Сарнавський – Адамюк, Борзенко, Парамонов, Воронін – Мартан – Тейлор, Приймак (Араужо, 66), Сабіно (Жуліо Сезар, 79), Западня – Бруно.

"Маріуполь": Худжамов – Полегенько, Чоботенко, Яворський, Тищенко – Федорчук – Чурко (Борячук, 61), Пихаленок, Мишнєв, Вакула (Демір, 88) – Зубков (Кирюханцев, 90 + 1).

Після нічиєї "Маріуполь" набрав 24 очки, обійшов "Десну" і піднявся на 6-е місце в турнірній таблиці, а "Львів" (20) залишився на 8-м
у.

Внічию в 17-му турі чемпіонату України зіграли і "Карпати" – з "Арсеналом" в Києві , хоча львів'яни забили обидва м'ячі в поєдинку .