"Львів" відчепив "Зорю" від боротьби за третє місце в чемпіонаті України

22 травня 2019, 19:55
"Львів" і "Зоря" не змогли забити голів у поєдинку 30-го туру української Прем'єр-ліги

"Львів" - "Зоря" - 0:0. Фото zarya-lugansk.com

У 30-му турі української Прем'єр-ліги "Львів" і "Зоря" зіграли внічию. Поєдинок в середу відбувся на стадіоні "Україна" у Львові і завершився без голів – 0:0. Після цього результату стало відомо, що "Зоря" більше не претендує на "бронзу" чемпіонату України: третє місце за підсумками сезону достроково гарантувала собі "Олександрія", яка в паралельній грі зіграла внічию з "Маріуполем" (1:1).

"Зоря" догравала поєдинок у меншості. Захисник Леван Арвеладзе отримав дві жовті картки у другому таймі матчу і покинув поле за п'ять хвилин до фінального свистка.

Цікаво, що гості завдали 12 ударів проти п'яти у "Львова", а статистика щодо ударів в створ воріт і зовсім 3:0 на користь "Зорі". Але перемогти команда Юрія Вернидуба не змогла.

Огляд матчу "Львів" – "Зоря" – 0:0

"Львів" (Львів) – "Зоря" (Луганськ) – 0:0 (0:0)

Жовті картки: Пернамбуко (28) – Леван Арвеладзе (73, 86)

Видалення: Арвеладзе (86, друга жовта картка)

"Львів": 23. Богдан Сарнавський, 3. Володимир Адамюк, 33. Сергій Борзенко (К), 13. Олександр Насонов, 67. Вадим Парамонов, 97. Шина, 5. Владислав Приймак (55. Дмитро Пантелейчук, 83), 74 . Мартан, 11. Пернамбуко, 10. Ліпе (4. Кадина, 62), 16. Альваро (32. Вісенте, 73).

"Зоря": 30. Микита Шевченко, 14. Богдан Михайличенко, 15. Віталій Вернидуб, 18. Олександр Тимчик, 17. Богдан Ледньов (22. Владислав Кабаєв, 56), 96. Сілас (7. Владислав Кочергін, 77), 99 . Леван Арвеладзе, 25. Максим Білий, 10. Дмитро Хомченовський, 20. Олександр Караваєв (К), 11. Пилип Будківський (28. Артем Громов, 46).

Зазначимо, що в останньому матчі 30-го туру зустрічаються гранди українського футболу. Трансляція "Шахтар" – "Динамо" триває на нашому сайті у вигляді текстового онлайну з відеоповторами голів.