"Львів" здобуває вольову перемогу над "Десною"

30 липня 2019, 21:27
Голи бразильців у другому таймі принесли "городянам" три очки

У Чернігова гол забив Фаворов / Фото: ФК "Десна" Чернігів

У першому турі чемпіонату України з футболу чернігівська "Десна" на своєму полі приймала ФК "Львів". Матч мав серйозне підґрунтя, адже в минулому сезоні обидві команди боролися за першу шістку УПЛ. В очному протистоянні "Львів" обіграв "Десну" і пішов боротися за єврокубки, а чернігівський клуб опустився під другою групу, де команди боролися за збереження прописки у вищому дивізіоні.

Господарі першими відкрили рахунок, після навісу з флангу головою відправив м'яч у сітку Д. Фаворов. Але після перерви львів'яни зуміли здобути вольову перемогу. Спочатку Пернамбуко в дотик завершив атаку. А перед фінальним свистком Алваро проштовхнув м'яч у сітку. "Львів" отримує три очки, які дуже знадобляться в суперництві за ТОП-6.

"Десна" – "Львів" – 1: 2

Голи: Д. Фаворов (32) – Пернамбуко (54), Альваро (86)

Нагадаємо, що поновився чемпіонат 28 липня матчем "Ворскла" – "Зоря". Завдяки голу півзахисника Богдана Ледньова, забитому вже на третій хвилині, "Зоря" обіграла полтавчан на їхньому полі з рахунком 1: 0.

Раніше ми писали, що Суперкубок України-2019 виграло київське "Динамо", здобувши вольову перемогу над "Шахтарем":