Лунін дебютував в новому клубі з поразки: він пропустив два м'ячі з трьох ударів

17 січня 2020, 00:25
Український голкіпер буде набиратися ігрової практики в Сегунді

Андрій Лунін / Фото: ФК "Ов'єдо"

Український воротар Андрій Лунін дебютував в своєму новому клубі "Ов'єдо"з поразки. Українець з'явився на полі з перших хвилин матчу другої за силою ліги Іспанії проти "Альмерії" (0:2), але допомогти команді заробити очки він не зумів.

У першому таймі Лунін зберіг свої ворота в недоторканності, хоча суперник лише раз попав в створ воріт. А в другому йому довелося двічі виймати м'яч і сітки – спочатку "Альмерія" реалізувала пенальті на 62-й хвилині, а потім вразила ворота гостей з гри. Відзначимо, що господарі поля всьго три рази потрапили в створ воріт Луніна, але два удари з них виявилися результативними.

Після 23-х турів "Ов'єдо" займає 17-е місце в турнірній таблиці Сегунди. "Альмерія" йде на другому місці.

Форма Андрія Луніна / Фото: ФК "Ов'єдо"

Нагадаємо, Лунін перейшов в "Ов'єдо" з "Вальядоліда" в пошуках ігрової практики. Контракт українця належить мадридському "Реалу", але Зідан поки не довіряє нашому голкіперу, тому йому доводиться поневірятися по орендах. У першій половині сезону в складі "Вальядоліда" українець провів всього два матчі. Зате він встиг стати героєм матчу Кубка Іспанії, відбивши два пенальті.

20-річний Андрій Лунін, якого визнали кращим воротарем молодіжного чемпіонату світу-2019, свій перехід в табір "карбайонців" прокоментував лаконічно. "Хочу допомогти команді і рости разом з "Ов'єдо ", – сказав Лунін.