Сербський нападник Лука Йович офіційно представлений як гравець "Реала"

Лука Йовіч / Фото: AFP

Нападник збірної Сербії Лука Йович офіційно став гравцем "Реала". Футболіст днем ​​раніше успішно пройшов медичне обстеження і на прес-конференції був представлений громадськості. Пізніше форвард вийшов на газон "Сантьяго Бернабеу" і привітав уболівальників.

Раніше з'явилася інформація, що "Реал" викладе за Йовича від 60 до 70 млн євро. Права на 21-річного футболіста до недавнього часу належали "Айнтрахту". 30 відсотків від суми угоди дістануться "Бенфіки", звідки нападник і перейшов до німецького клубу. Портал transfermarkt оцінює трансферну вартість Луки Йовіча в 60 мільйонів євро.

У минулому сезоні Лука Йович взяв участь в 48 офіційних матчах за "Айнтрахт", забив 27 голів і віддав сім результативних передач.

Лука Йович в складі збірної Сербії брав участь у відбірковому матчі проти команди України у Львові 7 червня. Тоді Йович відіграв 72 хвилини і був замінений, а його команда програла з розгромним рахунком 0:5. Ця поразка – найбільша в історії незалежної Сербії.

У наступному матчі відбору на Євро-2020 проти Литви Лука Йович відіграв 88 хвилин і забив один гол. Його команда перемогла литовців на своєму полі з рахунком 4:1.