Луїс Енріке виграв перший матч з Іспанією. Огляд матчу з Англією

9 вересня 2018, 09:47
Огляд центрального матчу суботи в Лізі Націй

Збірна Іспанії провела дебютний поєдинок під керівництвом нового головного тренера Луїса Енріке . У першому турі Ліги Націй іспанці на виїзді обіграли четверту команду минулого чемпіонату світу Англію . Перед стартом поєдинку нападник англійців Гаррі Кейн отримав "Золоту бутсу" кращому бомбардиру ЧС-2018.

Господарі поля першими відкрили рахунок, але через дві хвилини Сауль його зрівняв, забивши дебютний гол за іспанську команду, а ще до перерви Родріго вивів гостей вперед.

У другому таймі трапився неприємний епізод – після зіткнення з суперником захисник Люк Шоу опинився на газоні і не зумів сам піднятися на ноги. В результаті поле він покинув на ношах із зафіксованою шиєю і кисневою маскою на обличчі.

На останніх секундах зустрічі англійці все ж зуміли відзначитися, але арбітр відмінив взяття воріт через порушення правил проти воротаря.

Англія – Іспанія – 1: 2
Голи: Рашфорд (11) – Сауль (13), 1Родріго (32)

Англія: Пікфорд, Гомес, Стоунз, Шоу (Роуз, 53), Магуайр, Хендерсон (Дайер, 64), Лингард, Аллі, Тріпп'єр, Кейн, Рашфорд (Уелбек, 90).

Іспанія: Де Хеа, Начо, Алонсо (Мартінес, 87), Карвахаль, Рамос, Алькантара (Серджіо Роберто, 80), Бускетс, Сауль, Іско, Родріго, Аспас (Асенсио, 68).

Попередження: Хендерсон (18), Шоу (41), Стоунз (66), Карвахаль (83), Роуз (90
).

Нагадаємо, що в першому турі Ліги націй збірна України в гостях обіграла Чехію –2 : 1 . Після фінального свистка футболісти і тренерський штаб вирушили до трибун , щоб подякувати вболівальникам .

Після цього спалахнула бійка між фанами і чеською поліцією, в результаті якої дісталося і Андрію Шевченку.

Матч Україна – Словаччина відбудеться 9 вересня на " Арені Львів " . Згідно з рішенням УЄФА, матч пройде при пустих трибунах.Дисциплінарний комітет УЄФА покарав ФФУ одним матчем без глядачів ще 19 листопада 2015 роки за кельтський хрест на банері в останньому домашньому матчі кваліфікації до Євро-2016 в Києві з Іспанією .