Луганська "Зоря" офіційно представила колишнього форварда "Шахтаря" й "Динамо"

7 вересня 2020, 14:19
Українець Олександр Гладкий підписав контракт із клубом на один сезон

Олександр Гладкий / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні бронзовий призер чемпіонату України сезону 2019/2020 посилився форвардом. У луганську "Зорю" прийшов 33-річний Олександр Гладкий. Ще в кінці серпня ми писали, що екснападник збірної України поповнить склад "Зорі". Однак лише зараз сторони узаконили свої стосунки.

Контракт із досвідченим футболістом підписаний на один рік, інформує офіційний сайт "Зорі". Мабуть, керівництво клубу остаточно визначилося з рішенням стосовно Гладкого після товариського матчу. У суботу в Запоріжжі підопічні Віктора Скрипника розгромили "Олександрію" (4:0), а колишній форвард "Шахтаря", "Динамо", "Металіста" й "Дніпра" на 17-й хвилині відкрив рахунок. На полі позавчора він провів перший тайм.

Останнім часом Гладкий виступав у другому дивізіоні турецького футболу за "Адана Демірспор", а перед цим – за "Різеспор". У "Зорі" Олександр гратиме під номером 11.

У формі збірної України уродженець Харківської області провів 11 матчів. До речі, Гладкий не засуджує Ордеця за переїзд до Москви. Дивіться, як Олександр забивав у складі "гірників" чотири роки тому: