Найкращий тенісист України Долгополов виграв матч в Сіднеї при плюс 44

7 січня 2018, 15:15
Наш спортсмен вийшов до другого раунду австралійського турніру

Олександр Долгополов. Фото Instagram

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у другий раунд турніру ATP-250 Sydney International в Сіднеї.

У матчі першого раунду українець за 2 години 21 хвилину обіграв сербського тенісиста Віктора Троїцькі – 6:3, 6:7 (6), 7:5.

На рахунку обох тенісистів по 13 ейсів. Долгополов зробив 9 подвійних помилок, Троїцькі -7. Рахунок особистих зустрічей між суперниками став 3:2 на користь українського тенісиста.

Як написав українець в своєму Instagram, під час матчу проти Троїцькі в Сіднеї стояла неймовірно спекотна погода – 44 градуси в тіні, а на корті все 60.

За вихід до чвертьфіналу Олександр посперечається з четвертою ракеткою турніру італійцем Фабіо Фоньїні. Це буде шоста очна зустріч між тенісистами. Всі п'ять попередніх в період з 2010 по 2014 виграв Долгополов.

На першому турнірі сезону кращий за рейтингом український тенісист Олександр Долгополов поступився третій ракетці турніру австралійцю Ніку Кірьосу і не зумів вийти до півфіналу в Брісбені.

Нагадаємо, що вчора Еліна Світоліна виграла турнір з призовим фондом в мільйон доларів. Краща українська тенісистка початку рік з перемоги на турнірі в Брісбені і стане четвертою ракеткою світу.

Раніше ми писали, що Еліна Світоліна роздяглася і залізла в умивальник заради гарячої фотосесії для глянцю. Вперше в своїй біографії тенісистка знялася в еротичній фотосесії і розповіла про свою спортивну (і не тільки) життя.