Найкращий шпажист України почав олімпійський рік з "бронзи" Кубку світу

9 лютого 2020, 08:17
Український спортсмен поступився майбутньому переможцю змагань

Богдан Нікішин / Фото: AFP

Український шпажист Богдан Нікішин завоював бронзову медаль на Кубку світу з фехтування в Ванкувері, Канада. У півфіналі турніру наш спортсмен поступився майбутньому переможцю Басу Вервейлену з Нідерландів (9:15). Срібна медаль дісталася росіянину Сергію Біді.

Нагадаємо, що в кінці листопада українські шпажисти перемогли господарів Олімпійських ігор у боротьбі за бронзу Кубку світу. Наша збірна лише у півфіналі поступилася в додатковий час італійцям.

На тому таки турнірі український шпажист переміг росіянина у фіналі Кубку світу в Швейцарії. Ігор Рейзлін помстився одразу кільком суперникам за поразки співвітчизників. А ось у Канаді він зупинився вже після першої зустрічі.

Нагадаємо, що фехтувальниця Катерина Чорній стала першою дворазовою чемпіонкою літніх Юнацьких ігор-2018. І на церемонії "Герої спортивного року-2018", яка щорічно проводиться НОК, це принесло 17-річній киянці перемогу в номінації "Олімпійська надія".