Кращий із гірших: український біатлоніст став 18-м в гонці переслідування на чемпіонаті Європи

1 березня 2020, 12:29
В "пасьют" від України в Білорусі виступив тільки Сергій Семенов

Сергій Семенов

Ні дня кого не секрет, що чемпіонат Європи з біатлону – змагання для спортсменів другого ешелону. Однак і тут українським чоловікам ледве вдається поборотися за медалі, та й то зусиллями тільки капітана Дмитра Підручного. Турнір проходить на цьому тижні в білоруських Раубічах. Вчора ми повідомляли, що Семенов став 22-м у спринті на чемпіонаті Європи.

Наші тренери вирішили несильно "побиватися" на важкій трасі і виставили на недільну гонку переслідування на 12,5 км тільки ветерана Сергія Семенова. Руслан Ткаленко вчора в спринтерській гонці був 33-м, а Богдан Цимбал та Антон Дудченко не потрапили навіть в топ-60.

Сьогодні Семенов зробив в "пасьют" п'ять промахів і проїхав через це 750 зайвих метрів дистанції. У підсумку він фінішував 18-м з відставанням від переможця в 2 хвилини 18 секунд. А на п'єдестал піднялися білорус Бочарников і норвежці Легрейд і Баккен.

Нагадаємо, українки не взяли медаль в спринті на чемпіонаті Європи з біатлону. Жіноче переслідування почнеться в Раубічах о 13:30.