Найкращий гравець ЧС-2010 почав тренерську кар'єру в одному з найтитулованіших клубів світу

21 грудня 2019, 00:26
Уругвайський нападник завершив кар'єру футболіста лише півроку тому

Дієго Форлан / Фото: Twitter

Колишній нападник "Атлетіко" і збірної Уругваю Дієго Форлан, який влітку завершив кар'єру футболіста, став головним тренером уругвайського "Пеньяроля". Про це повідомляється в офіційному Twitter клубу. На цій посаді фахівець змінив Карлоса Санчеса, який був відправлений у відставку 16 грудня.

Форлан почав кар'єру в аргентинському "Індепендьєнте". Також виступав за "Манчестер Юнайтед", "Вільярреал", "Атлетіко Мадрид", "Інтер" та інші клуби. Також він зіграв 112 матчів за збірну Уругваю, забивши в них 36 голів.

На чемпіонаті світу 2010 року він посів четверте місце зі збірною Уругваю, став найкращим бомбардиром мундіалю і був визнаний найкращим гравцем турніру.

"Пеньяроль" – один з найтитулованіших клубів світу. Найкращий американський клуб XX століття за версією IFFHS. 2000 році "Пеньяроль" посів восьме місце в списку кращих футбольних клубів XX століття за версією ФІФА. 52 рази вони ставали чемпіонами Уругваю, п'ять разів вигравали Кубок Лібертадорес і тричі – міжконтинентальний кубок (попередник клубного чемпіонату світу).

Нагадаємо, що сьогодні Мікель Артета був призначений головним тренером "Арсеналу". Іспанський фахівець залишив посаду асистента Хосепа Гвардіоли в "Манчестер Сіті" заради роботи в Лондоні.

Також недавно Дженнаро Гаттузо очолив "Наполі". У неаполітанському клубі він прийшов на зміну Карло Анчелотті, якого звільнили на наступний день після того, як він вивів "Наполі" в плей-офф Ліги чемпіонів.