Кращим гравцем першого туру Ліги чемпіонів став Лео Мессі

21 вересня 2018, 15:05
Аргентинець оформив хет-трик в матчі з ПСВ і став першим в історії Ліги чемпіонів, кому вдалося зробити це вісім разів

Лео Мессі оформив хет-трик у першому турі Ліги чемпіонів. Фото AFP

Капітан іспанської "Барселони" Ліонель Мессі визнаний кращим футболістом першого ігрового тижня в груповому етапі Ліги чемпіонів, повідомляється на офіційному сайті УЄФА. Мессі переміг у голосуванні вболівальників на сайті організації. Його конкурентами були півзахисник "Ліверпуля" Джеймс Мілнер, форвард "Ліона" Набіл Фекір і хавбек "Манчестер Юнайтед" Поль Погба.

Аргентинський форвард відзначився хет-триком у матчі проти голландського ПСВ, який відбувся у вівторок на "Камп Ноу" в Барселоні і завершився перемогою господарів з рахунком 4: 0.

До речі, Мессі першим в історії оформив восьмий хет-трик в Лізі чемпіонів. Аргентинець відкрив рахунок ударом зі штрафного на 31-й хвилині, ставши автором першого гола ЛЧ в нинішньому сезоні. На 77-й хвилині він забив другий свій гол, на 87-й – третій. Ще один м'яч на рахунку Усмана Дембеле.

Раніше ми писали, що Мессі і Роналду можуть стати одноклубниками в 2020 році. Зіркових футболістів кличе до свого клубу Девід Бекхем. Британець планує запросити футболістів в "Інтер Майамі". До того моменту Мессі буде 33 роки, Роналду – 35.