Найкращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів визнано автора гола і ассиста в матчі "Ліверпуль" – "Порту"

12 квітня 2019, 16:54
Лідер мерсисайдців став героєм зустрічі з "драконами" в Лізі чемпіонів

/ Фото: AFP

Офіційний сайт УЄФА назвав найкращого гравця тижня за підсумками перших матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Почесне звання дісталося лідеру англійського "Ліверпуля" Роберто Фірміно. У матчі з "Порту" (2:0) бразилець відзначився забитим м'ячем і результативною передачею.

27-річний Фірміно обійшов у голосуванні Сон Хин Міна ("Тоттенхем"), Френкі де Йонга ("Аякс") і Жерара Піке ("Барселона").

Нагадаємо, що в іншому чвертьфінальному матчі "Барселона" обіграла "Манчестер Юнайтед" – 1:0,а єдиний гол у матчі забив Люк Шоу в свої ворота. Арбітру навіть довелося вдатися до допомоги VAR, щоб визначити, чи не був забитий м'яч з порушенням правил.

У паралельному матчі "Ювентус" і "Аякс" розписали мирову . На гол Кріштіану Роналду господарі поля відповіли точним ударом Давида Нереса.

Також ми повідомляли, що лондонський "Тоттенхем" мінімально обіграв "Манчестер Сіті" в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів. Двічі в матчі головний арбітр зустрічі вдавався до допомоги VAR – спочатку призначив пенальті на користь гостей, а потім зарахував гол господарів поля.