Кращі тенісистки світу у вечірніх сукнях: фоторепортаж із Сінгапуру

19 жовтня 2018, 17:11
Відбулося жеребкування Підсумкового чемпіонату WTA

Сьогодні в Сінгапурі відбулося жеребкування групового етапу Підсумкового чемпіонату WTA, який стартує 21 жовтня. Всі дівчата прийшли на нього в вечірніх сукнях. Другий рік поспіль на турнірі виступить найсильніша тенісистка України Еліна Світоліна. Вона потрапила в Білу групу в компанію діючої чемпіонки Каролін Возняцкі з Данії і двох представниць Чехії – Петри Квітової і Кароліни Плішкової. Свій перший матч на турнірі Еліна проведе 21 жовтня проти Квітової.

А в Червоній групі зіграють – німкеня Ангелік Кербер, японка Наомі Осака, американка Слоан Стівенс і голландка Кікі Бертенс. По дві тенісистки з кожної групи вийдуть до півфіналу.

/ Фото: Фото AFP

Нагадаємо, що перша ракетка світу румунська тенісистка Сімона Халеп напередодні оголосила про своє рішення знятися зі змагань через травму спини.

Рік тому Еліна Світоліна не змогла подолати груповий бар'єр. Українка програла Каролін Гарсії і Каролін Возняцкі і здобула перемогу над Сімоною Халеп.

А в фіналі Підсумкового чемпіонату WTA 2017 року Каролін Возняцкі у двох партіях обіграла американку Вінус Вільямс з рахунком – 6: 4, 6: 4.