Кращого моменту не придумаєш: кращий бомбардир Кубка Африки-2019 оголосив про відхід зі збірної

20 липня 2019, 14:59
Нігерійський футболіст прийняв важливе рішення після наради з родиною

/ Фото: AFP

Форвард збірної Нігерії і китайського клубу "Шанхай Шеньхуа" Одіон Ігало прийняв рішення завершити кар'єру в національній команді. На Кубку Африки-2019 нігерійці посіли третє місце, а 30-річний футболіст став кращим бомбардиром турніру, забивши п'ять голів у семи матчах. Нагадаємо, переможцем Кубка Африки стала команда Алжиру, яка обіграла у фіналі Сенегал.

"Це було одне з найважчих рішень в моїй кар'єрі. Після наради з родиною я зробив вибір, що мені потрібно завершити кар'єру в збірній", - написав Ігало на своїй сторінці в Instagram.

Раніше ми писали, що алжирці підняли на вуха весь Париж після перемоги в Кубку Африки. Довелося застосовувати сльозогінний газ. Під час святкування тріумфу алжирські вболівальники почали кидати в поліцейських каміння і петарди.

Нагадаємо, що у матчі за третє місце на Кубку африканських націй збірна Нігерії мінімально обіграла національну команду Тунісу – 1: 0.

Також повідомлялося, що колишній одноклубник Шевченка звільнений з поста тренера збірної Камеруну. "Неприборкані леви" залишилися без свого наставника Кларенса Зеєдорфа після вильоту в 1/8 фіналу Кубка Африки.