Найкраща тенісистка України Світоліна вдруге в кар'єрі вийшла в 1/8 фіналу Australian Open

19 січня 2019, 10:20
Поєдинок проти китаянки Чжан Шуай розтягнувся майже на три години

/ Фото: AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна вдруге в кар'єрі вийшла до четвертого раунду Відкритого чемпіонату Австралії. У матчі третього раунду українка, посіяна під 6 номером, за 2 години 55 хвилин обіграла Чжан Шуай з Китаю – 4: 6, 6: 4, 7: 5. Нагадаємо то сьогодні 18-річна українка Даяна Ястремська програла Серені Вільямс, але привела американку в захват.

У третій партії Світоліна поступалася 0: 3 з двома брейками, потім виграла 5 геймів поспіль. Після цього Світоліна не змогла подати на матч за рахунку 5: 3, і китаянка зуміла зрівняти рахунок. Українка втримала важливий гейм на своїй подачі і вийшла вперед 6-5. На прийомі з другого матчболу Світоліна зуміла здобути перемогу.

Обидві спортсменки по ходу матчу зверталися за медичною допомогою: Світоліна по ходу другого сету і між другою і третьою партією. Китаянка – у вирішальному сеті.

Перша ракетка України тільки вдруге в кар'єрі вийшла в 4-й раунд на Australian Open: в минулому році Світоліна дійшла до чвертьфіналу, а раніше їй не вдавалося дійти далі третього раунду. У наступному раунді перша ракетка України зустрінеться з американкою Медісон Кіз.

Нагадаємо, що раніше Леся Цуренко вилетіла з Australian Open. Українська тенісистка взяла всього два гейми в матчі з американкою Анісімовою.