"Найкраща команда програла", – Моурінью про перемогу "Тоттенгема" в Кубку Англії над "Саутгемптоном"

6 лютого 2020, 10:32
Лондонці виграли в "Саутгемптона" в 1/16 фіналу турніру

/ Фото: Reuters

У Кубку Англії нарешті завершилися баталії 1/16 фіналу. Відразу в шести парах четвертого раунду з 16 довелося проводити перегравання після нічиїх у перших зустрічах. Ми писали, що "Ліверпуль" обіграв "Шрусбері" в Кубку Англії: найкращий клуб світу лише в повторному поєдинку скромно взяв гору над командою третього дивізіону.

Останніми перегравання проводили "Тоттенгем" і "Саутгемптон" – п'ята і 13-а команди Прем'єр-ліги. Підопічні Жозе Моурінью відкрили рахунок після автоголу вже на 12-й хвилині, але через годину гри вже програвали 1:2! На щастя португальського наставника і 56 тисяч глядачів на трибунах лондонській арени, вже через дві хвилини бразилець Моура зрівняв рахунок. А в кінцівці кореєць Сон Хин Мін заробив і реалізував 11-метровий, принісши господарям перемогу 3:2.

Цікаво, що після поєдинку Моурінью хрипким голосом заявив, що "Саутгемптон" був найкращою командою на полі, але програв. А його колектив зіткнувся з великими труднощами, зумів їх подолати і перемогти, потішивши тренера.

Читайте, як "Баварія" пройшла "Хоффенхайм" в Кубку Німеччинив гольовий перестрілці.

У п'ятому раунді, 1/8 фіналу Кубка, "Тоттенгем" зіграє з "Норвіч". З інших пар виділимо: "Челсі" – "Ліверпуль", "Шеффілд Венсдей" – "Манчестер Сіті", "Дербі" – "Манчестер Юнайтед".

Дивіться, як "Тоттенгем" видобував вольову перемогу над "Олімпіакосом" в Лізі чемпіонів