Луческу: "Не зрозумів суддівства в першому таймі"

9 листопада 2014, 20:04
Румунський наставник поскаржився на львівських уболівальників, які більше підтримували "Дніпро"

Мірча Луческу. Фото AFP

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу дав детальний аналіз матчу з "Дніпром" (0:0).

- Сьогодні був футбол, який мені зовсім не подобається. Неприємно навіть дивитися. Але я знав, що сьогодні буде такий тип гри. У матчі "Динамо" і "Дніпра" було 53 фола. Важко грати, коли команда сідає на свою половину поля і перекриває всі зони, діє за рахунок дрібного фолу і зупиняє гру.

Той футбол, який би я хотів бачити, був тільки в останні 15 хвилин. У нас були моменти, які ми створювали за рахунок гри. А все, що створював "Дніпро", було за рахунок наших помилок, у першу чергу – Ордеця. Він двічі подарував м'яч супернику, який міг нас за це покарати.

Загалом, те, що я очікував від "Дніпра", то й було. Вони базували свою гру на контратаках і стандартних ситуаціях.

Не зрозумів суддівства в першому таймі. Можливо, це було, щоб нас зупинити, щоб ми не розвивали свої атаки. Арбітр більше реагував на трибуни, а не на те, що відбувалося на полі. Степаненко зараз у лікарні, вирішують, що зараз з ним будуть робити, а фол дали в нашу сторону. Коли арбітр побачив у Степаненка кров, до всього чомусь призначив спірний м'яч.

Я знав, що таке відбуватиметься ще на початку чемпіонату. Тому я спокійний. Будуть використовуватися всі методи, щоб віддалити нас від титулу.

Повторюю, дарма що не схвалили ту схему чемпіонату, яку я хотів. Всі б грали по 4 рази з повними стадіонами. Хоча, навіть сьогодні ми грали на виїзді. Відчувалося, що вболівальники більше підтримують "Дніпро", ніж "Шахтар". У Лізі чемпіонів вони за нас, а в чемпіонаті вболівають за суперника. Наче ми приїхали з іншої частини світу.

Не хотів би розводити полеміку. Будемо говорити тільки про спортивні моменти. У мене величезний досвід, і я знаю, як інтерпретувати ті речі, які відбуваються, – сказав Луческу в ефірі каналу "Футбол 1".