Лозаннський суд повернув Албанії три очки у відборі на Євро-2016

10 липня 2015, 14:19
Поєдинок албанців проти Сербії був перерваний через безпілотник

Матч Сербія - Албанія завершився скандалом і бійкою. фото AFP

Спортивний арбітражний суд (CAS) скасував рішення УЄФА і присудив збірної Албанії три очки, інформує прес-служба футбольної федерації цієї країни.

Сербії ж зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а також залишено в силі рішення про додаткове позбавлення трьох очок.

Нагадаємо, що зустріч відбіркового турніру Euro-2016 14 жовтня була перервана наприкінці першого тайму через появу над полем безпілотного вертольота з прапором албанських націоналістів.

Пізніше сербська поліція оголосила, що знайшла пульт керування літальним апаратом у родича албанського прем'єра, присутнього на грі. Гравець сербської збірної Стефан Мітрович спробував зірвати прапор, що призвело до масової бійки між футболістами обох команд, до якої підключилися й глядачі.

У підсумку УЄФА присудив Албанії поразку з рахунком 0:3, а з Сербії були зняті три очки, а також її зобов'язали провести два наступні домашні матчі без глядачів.