Лотерея в Кубку Африки: Алжир вийшов в півфінал турніру

11 липня 2019, 22:34
Алжирці в серії післяматчевих пенальті обіграли команду Кот-д'Івуару

/ Фото: AFP

Збірна Алжиру вийшла в півфінал Кубка африканських націй. У чвертьфіналі Алжир зустрічався з командою Кот-д'Івуара. Основний і додатковий час матчу завершився внічию – 1: 1, тому переможець визначався в серії пенальті, де кращими були футболісти Алжиру.

Рахунок відкрив Алжир – на 20-й хвилині відзначився Софьян Фегулі. На початку другого тайму алжирці могли подвоїти свою перевагу, однак Багдад Бунеджах не зумів реалізувати пенальті. Івуарійці відігралися на 62-й хвилині – гол на рахунку Жонатана Коджі. Більше в основний і в додатковий час голів забито не було, а в серії пенальті точнішими були футболісти Алжиру – 4: 3.

У півфіналі алжирці зіграють з Нігерією.

Нагадаємо, що раніше Єгипет після сенсаційного вильоту з Кубка Африки залишився без тренера і глави федерації. Єгиптяни не пробилися в чвертьфінал Кубка Африки вперше з 2004 року.

Раніше партнера Салаха вигнали з Кубка Африки за розсилку відео своїх геніталій. Господарі турніру оскандалились через необережність свого півзахисника Амри Уарди.

Найтитулованішою командою Африки є збірна Єгипту. "Фараони" сім разів ставали переможцями Кубка Африки, правда, востаннє в 2010 році.