Лондонське дербі у фіналі Ліги Європи: огляд матчу "Челсі" – "Арсенал"

30 травня 2019, 08:38
Голи та найкращі моменти головного матчу Ліги Європи в Баку

/ Фото: AFP

У фіналі Ліги Європи сезону 2018/2019 років в Баку на Олімпійському стадіоні зустрічалися лондонські "Челсі" та "Арсенал". Перемогу з рахунком 4:1 здобули підопічні Мауріціо Саррі, а "каноніри" залишилися не тільки без трофея, алей без Ліги чемпіонів на наступний сезон. Нагадаємо, на нашому сайті здійснюється онлайн "Челсі" – "Арсенал".

У першому таймі "Челсі" трохи більше володіли м'ячем, але особливих дивідендів від цього не мали. Всього двічі футболісти команди Маурісіо Саррі пробили у ворота ворота за перші 45 хвилин, тоді як у підопічних Унаї Емері й зовсім не було точних ударів.

А ось другий тайм розпочався зі швидкого голу "синіх". Найкращий бомбардир турніру Олів'є Жиру найкраще зіграв у чужій штрафній після навісу від Емерсона Палмері і вколотив м'яч у сітку своєї колишньої команди. Після голу француз показово підняв руки вгору і відмовився святкувати на знак поваги колишніх партнерів.

Гол Олів'є Жиру 1:0

Через 11 хвилин "Челсі" подвоїв свою перевагу. Азар отримав м'яч на лівому фланзі, змістився до воріт, але вирішив не бити, а віддав точний пас на Педро в в район 11-метрової відмітки. Іспанець одним дотиком пробив точно в дальній кут воріт Петера Чеха, який здійснює сьогодні останній матч у кар'єрі.

Гол Педро 2:0

На 65-й хвилині добив "канонірів" Еден Азар, який реалізував пенальті за фол проти Жиру. Бельгієць підійшов до точки і спокійно пробив у лівий від себе кут, а Чех стрибнув у правий.

Гол Едена Азара з пенальті 3:0

Але "Арсенал" вирішив так просто не здаватися. Унаї Емері кинув у бій Алекса Івобі і той виправдав довіру тренера вже через три хвилини – нігерієць підхопив м'яч після подачі кутового і красивим обвідним ударом розпечатав ворота Кепи.

Гол Алекса Івобі 3:1

Надія прожила всього дві хвилини – Еден Азар обігрався з Олів'є Жиру і розстріляв Чеха з декількох метрів – дубль бельгійця, який наступний сезон, імовірно, почне в іншій команді.

Гол Едена Азара 4:1

Нагадаємо, вірменин Мхітарян відмовився від участі у фіналі Ліги Європи через побоювання за свою безпеку. Гарантії УЄФА і МЗС Азербайджану не переконали лондонський "Арсенал".

Також ми повідомляли, що вболівальники шоковані жахливими умовами житла в Баку. Фанат з Лондона розмістив фото ванної кімнати в орендованій квартирі.