"Ліверпуль" забив п'ять голів "Арсеналу" в Прем'єр-лізі

29 грудня 2018, 21:51
В останніх шести матчах на "Енфілді" лондонці пропустили 22 м'ячі

Фірміно забив тричі. Фото AFP

В матчі 20-го туру чемпіонату Англії з футболу" Ліверпуль " розгромив " Арсенал " з рахунком – 5 : 1 . Матч відбувся в Ліверпулі на стадіоні " Енфілд " .

Рахунок на 11-й хвилині відкрив Ейнслі Мейтленд-Найлс, якому асистував Алекс Айуобі. Але вже через п'ять хвилин господарі вели в рахунку завдяки дублю Роберто Фірміно. В середині тайму перевага мерсисайдців збільшив Садіо Мане з пасу Мохамеда Салаха. У кінцівці тайму Салах довів рахунок до великого, реалізувавши 11-метровий. У другому таймі Фірміно з пенальті оформив хет-трик.

Після матчу "Ліверпуль", набравши 54 очка, продовжує лідирувати в турнірній таблиці англійської національного чемпіонату. "Арсенал" (38) залишився на п'ятому місці.

Цікаво, що останніх шести матчах на "Енфілді" лондонський клуб пропустив 22 голи. У цих матчах "каноніри" зазнали чотирьох поразок і ще двічі була зафіксована нічия.

У минулому сезоні "Ліверпуль" розгромив "Арсенал" на своєму полі з рахунком – 4: 0, а в сезоні 2013/14 також виграв – 5: 1.

В останній раз "Арсеналу" вдалося перемогти "Ліверпуль" в гостях 2 вересня 2012 року з рахунком – 2: 0