"Ліверпуль" за дві хвилини обіграв "Челсі" в АПЛ

14 квітня 2019, 20:44
Мане і Салах принесли перемогу мерсисайдцям у чемпіонаті Англії

Гол Салаха святкує вся команда / Фото: AFP

Сьогодні відбувся матч 34-го туру чемпіонату Англії з футболу, в якому "Ліверпуль" приймав "Челсі". Мерсисайдці обіграли гостей з Лондона з рахунком – 2: 0.

Після "сухого" першого тайму, в дебюті другої половини гри за дві хвилини "Ліверпуль" оформив перемогу, завдяки голам Садіо Мане і Мохамеда Салаха.

Відео голу Мане

Відео голу Салаха

Ця перемога повернула "Ліверпуль" на перше місце в турнірній таблиці англійського національного чемпіонату. Однак "Манчестер Сіті", що йде на другому місці, має одну гру в запасі.

Нагадаємо, що минулого тижня "Ліверпуль" всуху обіграв "Порту" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Для головного тренера "Ліверпуля" Юргена Клоппа перемога над "Порту" стала 400-ю у тренерській кар'єрі.

Раніше ми писали, що помер легенда і капітан "Ліверпуля" 70-х років минулого століття Томмі Сміт. Колишній футболіст помер у п'ятницю вдень уві сні. Йому було 74 роки. Легендарний захисник страждав від деменції, яку також називають старечим маразмом.

Сміт виступав за "Ліверпуль" у період з 1962 по 1978 рік. У складі клубу за 16 сезонів відіграв 467 матчів. З "червоними" він 5 разів вигравав чемпіонат Англії, по два рази перемагав у Кубку чемпіонів і Кубку УЄФА, а також ставав володарем Суперкубка Європи.