"Ліверпуль" в овертаймі вирвав перемогу завдяки джокеру

2 грудня 2018, 20:37
Вихід 23-річного бельгійця на заміну вирішив результат мерсісайдського дербі

Дивока Ориджі став справжнісіньким джокером "Ліверпуля" в матчі з "Евертоном". фото AFP

Сьогодні в 17-му турі чемпіонату Англії відбулося знамените мерсісайдське дербі – матч "Ліверпуля" і "Евертона", перемогу в якому приніс удар джокера господарів – 23-річного бельгійського форварда Дивока Ориджі. Він вийшов на заміну на 84-й хвилині, а на 96-й став автором переможного гола, який дозволив "Ліверпулю" набрати 36 очок і продовжити погоню за "Манчестер Сіті" (38), який очолює турнірну таблицю. А "Евертон" (22) залишився на шостій сходинці поряд з "Манчестер Юнайтед".

В принципі, "Ліверпуль" заслужив цю перемогу. Підопічні Юргена Клоппа 57,7% часу володіли м'ячем, переграли суперника по ударах (16: 9), потраплянням у ворота (4: 3) і кутовим (8: 1). Але якби не Ориджі ...

Парадоксально, але герой мерсісайдського дербі лише в 14-му турі чемпіонату Англії провів перший матч в АПЛ. За весь сезон-2018/2019 Ориджі тільки вдруге зіграв за "Ліверпуль" – 6 листопада 11 хвилин у Лізі чемпіонів з "Црвеною Зіркою". Тепер у нього є підстави розраховувати на більш уважне ставлення до себе.

"Ліверпуль" – "Евертон" – 1: 0

Гол: Ориджі (90 + 6).

"Ліверпуль": Аліссон – Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон – Вейналдум, Фабіньо – Шачирі (Кейта, 71), Фірміно (Ориджі, 84), Мане – Салах (Старрідж, 75).

"Евертон": Пікфорд – Коулмен, Кін, Міна, Дінь – Уолкотт (Лукман, 63), Андре Гомеш, Гуйє, Бернард (Калверт-Льюин, 89) – Сігурдссон (Зума, 90 + 1) – Річарлісон.

Раніше ми писали, що Олександр Зінченко отримав високу оцінку за матч "Манчестер Сіті" – "Борнмут", в якому він почав гольову атаку і отримав травму.