"Ліверпуль" зі "стриптизом" від Салаха обіграв "МЮ" – і це ще половину голів не зарахували

19 січня 2020, 21:15
Команда Юргена Клоппа стрімко мчить до чемпіонського титулу – "плюс 16" від "МанСіті" і гра в запасі

Ван Дейк і Салах / Фото: Reuters

У центральному матчі 23-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" обіграв "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:0. Отже, команда Юргена Клоппа здобула 21-ту перемогу в 22 матчах АПЛ і відірвалася вже на 16 очок від "Манчестер Сіті", який іде другим. Причому в "Ліверпуля" є ще одна гра в запасі.

Перемогу "Ліверпулю" над "МЮ" принесли голи голландця Вірджіла ван Дейка (13-та хвилина) і єгиптянина Мохамеда Салаха (90+3), який після забитого м'яча на радощах зняв із себе футболку, за що отримав від судді жовту картку.

При цьому у ході матчу суддя ще й скасував два голи "Ліверпуля" у ворота "МЮ" після перегляду VAR. Було це так.

У середині першого тайму захисник господарів ван Дейк врізався в голкіпера "МЮ" де Хеа у воротарському майданчику в боротьбі за верховий м'яч. Той відскочив до гравців "Ліверпуля", який продовжив атаку, що її результативним ударом завершив Фірміно. Однак незадоволені гравці "МЮ" почали суперечку з арбітром Крейгом Повсоном. У підсумку суддя звернувся до послуг VAR і скасував рішення про взяття воріт.

А на 36-й хвилині матчу судді вдруге скасували гол "Ліверпуля" – Вейналдум забив з офсайду.

"Ліверпуль" – "Манчестер Юнайтед" – 2:0
Голи: ван Дейк, 14, Салах, 90 + 3
"Ліверпуль": Аліссон – Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон – Окслейд-Чемберлен (Лаллана, 66), Гендерсон, Вейналдум – Салах, Фірміно (Орігі, 83), Мане (Фабіньо, 83)
"Манчестер Юнайтед": де Хеа – Лінделеф, Магуайр, Шоу (Далот, 87) – Ван-Біссака, Фред, Матич, Вільямс (Грінвуд, 74) – Перейра (Мата, 74) – Джеймс, Марсьяль
Попередження: Салах – Матич, де Хеа, Шоу

Дивіться, як "Ліверпуль" грав у Лізі чемпіонів з "Наполі"