"Ліверпуль" насилу вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу, забивши в доданий час

18 грудня 2019, 22:02
Мексиканський "Монтеррей" чинив англійському гранду серйозний опір

/ Фото: Reuters

На клубному чемпіонаті світу з футболу, який триває в Катарі, визначилися фіналісти. Першим місце у вирішальному матчі собі забронював у вівторок бразильський "Фламенго", який обіграв "Аль-Хіляль" із Саудівської Аравії з рахунком 3:1. А в середу другим учасником фіналу став англійський "Ліверпуль". До слова, дізнайтеся заявку "Ліверпуля" на клубний чемпіонат світув Досі.

Переможцю Ліги чемпіонів непросто було сьогодні в півфіналі з мексиканським "Монтерреєм". Підопічні Юргена Клоппа відкрили рахунок на 12-й хвилині зусиллями Набі Кейти, який відзначився з пасу Мохаммеда Салаха. Однак через дві хвилини латиноамериканці вже відновили рівновагу після голу Рохеліо Фунеса Морі – 1:1.

Нічийний рахунок тримався до самого кінця поєдинку. Все вирішив бразильський форвард Роберто Фірміно, що вийшов на заміну лише на 85-й хвилині. На першій доданій хвилині він вчасно опинився в потрібному місці і визначив результат зустрічі – 2:1 на користь "Ліверпуля".

Матчі за третє місце та фінал відбудуться в суботу, 21 грудня.

Дивіться, як Кейта минулого тижня забивав в Лізі чемпіонів "Зальцбургу"