"Ліверпуль" з рекордом повернувся на чемпіонську стежку: огляд вольової перемоги "червоних" над "Борнмутом"

7 березня 2020, 18:34
Команда Клоппа обіграла "Борнмут" незважаючи на швидкий гол суперників. До чемпіонства "Ліверпулю" – рукою подати

/ Фото: Reuters

"Ліверпуль" перервав серію з двох виїзних поразок від "Вотфорда" (0:3) і "Челсі" (0:2), здобувши в матчі 29-го туру англійської Прем'єр-лігидомашню вольову перемогу над "Борнмутом" 2:1. Таким чином мерсисайдського клубу залишилося здобути три перемоги, щоб гарантувати собі чемпіонство.

"Ліверпуль" пропустив від "Борнмута" на 9-й хвилині – забив Вілсон. Однак ще до перерви команда Юргена Клоппа зрівняла рахунок (відзначився Салах) і забила переможний м'яч, який на рахунку Мане.

Перемога над "Борнмутом" стала для "Ліверпуля" 22-ю поспіль домашньою вікторією в Прем'єр-лізі – це рекорд АПЛ. Мерсисайдці перевершили своє ж досягнення 1972 року, коли їхня виграшна серія склала 21 поєдинок.

Огляд матчу "Ліверпуль" – "Борнмут" (2:1)

Ліверпуль – Борнмут – 2:1
Голи:
Салах, 25, Мане, 33 – Вілсон, 9.
Ліверпуль: Адріан – Александер-Арнолд, ван Дейк, Гомес, Мілнер – Фабіньо, Окслейд-Чемберлен (Лаллана, 84), Вейналдум – Салах, Фірміно (Орігі, 90+4), Мане.
Борнмут: Ремсдейл – Стейсі, Кук (Сімпсон, 19), Аке, Сміт – Лерма (Гослінг, 80), Кук, Біллінг – Фрейзер, Вілсон, Станіслас (Соланкі, 68).
Попередження: Вілсон.

Дивіться, як у першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів "Ліверпуль" програв "Атлетіко" (0:1):