"Ліверпуль" обставив "все англійські клуби по трофеїв: найближчий опонент відстає на два титули

22 грудня 2019, 09:36
Команда Клоппа домінує в Англії

/ Фото: Reuters

"Ліверпуль" став переможцем клубного чемпіонату світу-2019 , В фіналі обігравши "Фламенго"

Мерсисайдці стали другим англійським клубом, коли-небудь вигравав цей трофей. Першим був "Манчестер Юнайтед", який обіграв еквадорський "ЛДУ Кіто" в фіналі турніру 2008 року.

Це 47-й трофей для "Ліверпуля". Також на їхньому рахунку 18 перемог в чемпіонаті Англії, сім Кубків Англії, вісім Кубків ліги, шість перемог в Лізі чемпіонів, три – в Кубку УЄФА, чотири – в Суперкубку УЄФА.

Це кращий результат серед усіх англійських команд. Найближчий переслідувач "Ліверпуля", "Манчестер Юнайтед", відстає на два титули.

раніше ми показували, як "Ліверпуль" став найкращим клубом на планеті Земля . Форвард мерсисайдців не пошкодував своїх земляків з "Фламенго", забивши єдиний м'яч у фіналі клубного чемпіонату світу.

До речі, в фіналі клубного чемпіонату світу стався скандал . Після перемоги "Ліверпуля" "Золотий м'яч" клубного ЧС дали Салах, хоча приз заслужив інший гравець.