"Ліверпуль" не знав, як писати прізвище свого воротаря, який відстояв "нуль" із "вовками"

7 грудня 2020, 09:47
22-річний ірландський голкіпер Куівін Келлехер дебютував у Прем'єр-лізі

Куівін Келлехер / Фото: Reuters

У 11-му турі англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" розгромив "Вулверхемптон" з рахунком 4:0 і вийшов на друге місце в турнірній таблиці АПЛ, поступаючись лідируючому "Тоттенхему" лише за додатковими показниками.

У складі чемпіона Англії дебютний матч в Прем'єр-лізі провів 22-річний ірландський воротар Куівін Келлехер. Однак працівники "Ліверпуля" видали йому неправильну форму. Келлехер відстояв на нуль у матчі у футболці з помилкою у своєму прізвищі – не вистачало літери "е". По ходу першого тайму спину голкіпера показали в трансляції крупним планом, після чого клубу важко було приховати, що прізвище воротаря на формі написане неправильно.

Але помилка була виправлена вже в перерві між таймами. І на другу половину зустрічі дебютант Келлехер вийшов вже зі звичним прізвищем на спині.

Раніше ми також повідомляли, що культові окуляри Клоппа закопали на новій базі "Ліверпуля".

Дивіться, як "Ліверпуль" грав в Лізі чемпіонів проти "Аякса"