"Ліверпуль" громить "Борнмут" і повертає лідерство в чемпіонаті Англії

9 лютого 2019, 19:36
М'ячі Сані, Війнальдума і Салаха принесли "Ліверпулю" чергові три очки в Прем'єр-лізі

/ Фото: AFP

Футболісти "Ліверпуля" завдали поразки "Борнмуту" в домашньому матчі 26-го туру чемпіонату Англії. Суботня гра в Ліверпулі завершилася перемогою господарів поля з рахунком 3: 0. Голи забили Садіо Мане (24-а хвилина), Джорджіньо Вейналдум (34) і Мохамед Салах (48).

"Ліверпуль" набрав 65 очок і повернув першу сходинку турнірної таблиці, випередивши на три бали "Манчестер Сіті". "Борнмут" (33 очки) йде 11-м.

У паралельному матчі "Арсенал" на виїзді обіграв "Хаддерсфілд" з рахунком 2: 1. "Каноніри" забили два м'ячі в першому таймі, а пропустили в кінцівці зустрічі.

Огляд матчу "Ліверпуль" – "Борнмут" – 3:0

Раніше ми писали, що в суботу дубль Погба допоміг "Манчестер Юнайтед" розгромити "Фулхем". Команда Сульшера продовжила свою безпрограшну серію в чемпіонаті до дев'яти матчів.

Нагадаємо, що минулого тижня "МЮ" продав в Китай бельгійського півзахисника Маруана Феллаїні. 31-річний футболіст став гравцем клубу "Шаньдун Лунен".

Пізніше в суботу в чемпіонаті Англії буде зіграний поєдинок "Брайтон" – "Бернлі", початок – о 19:30 за київським часом.