"Ліверпуль" – "Челсі": відео голів та огляд матчу за Суперкубок УЄФА

15 серпня 2019, 08:20
У Туреччині в гучному англійському дербі визначається володар першого єврокубкового трофея сезону-2019/2020

У Стамбулі на стадіоні "Бешикташ Парк" 14 серпня, в середу, проходить матч за перший єврокубковий трофей у сезоні: переможець Ліги чемпіонів "Ліверпуль" бореться з володарем кубка Ліги Європи "Челсі" за Суперкубок УЄФА. Онлайн "Ліверпуль" – "Челсі" доступний у трансляції на нашому сайті.

Рахунок у матчі "Ліверпуль" – "Челсі" був відкритий на 36-й хвилині. Французький форвард "Челсі" Олів'є Жиру отримав пас з глибини від Пулішіча і з лівої пробив поруч з лівою ногою воротаря "Ліверпуля" Адріана. Так "Челсі" пішов вперед – 1: 0.

На 48-й хвилині "Ліверпуль" зрівняв рахунок. Фабіньо відгукнувся на закид у штрафну і носком скинув м'яч на Мане, той з першої спроби влучив у кіпера, а потім вже заштовхав м'яч у сітку. Нічия – 1: 1. Триває другий тайм ...

"Ліверпуль" – "Челсі": найкращі моменти першого тайму

Нагадаємо, що вперше в історії матч за Суперкубок УЄФА довірили жінці-арбітру. Обслуговує поєдинок француженка Стефані Фраппар. Їй допомагають Мануела Ніколозі і Мішель О'Ніл. У липні Фраппар працювала в фіналі жіночого чемпіонату світу між збірними США і Голландії, а з минулого сезону регулярно судить матчі вищої ліги Франції.

Також ми писали, що у Суперкубка "Ліверпуль" – "Челсі" є "українська" інтрига: може впасти рекорд Олега Блохіна. Легендарний екс-динамівець може втратити звання найкращого снайпера Суперкубка УЄФА.