Злива і холодний вітер: молодіжку "Шахтаря" не врятував дальній удар Чеха

8 листопада 2018, 13:48
У Манчестері перед матчем основних складів грала команда гірників U-19

Максим Чех забиває гол "Манчестер Сіті". Фото shakhtar.com

Напередодні зустрічі на "Етіхад" між "Шахтарем" і "Манчестер Сіті" поєдинок у Юнацькій лізі УЄФА провели молодіжні команди "гірників" і "городян". У Харкові вони розписали мирову 1: 1, юні гірники втратили перемогу вже в компенсований час. В Англії перед ними стояло завдання складніше – все-таки на своїй траві "городяни" мали діяти агресивніше.

Не можна сказати, що цей поєдинок викликав ажіотаж серед уболівальників, але кілька сотень манкуніанців перед основною вечірньою битвою вирішили-таки розім'ятися на молоді. Хлопцям катастрофічно не пощастило з погодою – через кілька хвилин після початку зустрічі зарядила справжня злива, яка зривалася всю першу половину дня, плюс холодний вітер – і гравцям потрібно було бути швидшкими, щоб не змерзнути в мокрому одязі.

Гості пропустили першими, але суддя цей гол не зарахував, і незабаром вже "Шахтар" відповів своїм випадом, який завершився точним пострілом Максима Чеха метрів з 30-ти.

Перший тайм так і завершився 1: 0 і вселяв надію на позитивний результат для української команди, але другий тайм обернувся для "Шахтаря" катастрофою – за 14 хвилин чотири м'ячі влетіли у ворота Трубіна. 1: 4 і "Шахтар" U-19 втрачає шанси на вихід з групи.

А напередодні київське "Динамо" зіграло внічию з "Андерлехтом" в першому матчі другого кола Юнацької ліги УЄФА сезону 2018/2019, який відбувся в Брюсселі.

Сьогодні ж в центрі уваги українських любителів футболу – матчі "Динамо" і "Ренна", а також "Ворскли" та "Карабаху" в Лізі Європи.