Литва удев'ятьох вирвала нічию в матчі з Люксембургом: відео голів та вилучень

8 червня 2019, 00:16
Литовські футболісти в домашньому матчі відбору на Євро-2020 проти Люксембургу в меншості змогли зрівняти рахунок й утримати нічию

У п'ятницю в групі В відбірного турніру чемпіонату Європи 2020 року відбулося два матчі. Збірна України у Львові розгромила команду Сербії з рахунком 5:0 (дубль Циганкова і Коноплянки, м'яч Яремчука). Цікаво, що в новітній історії (тобто з 2006 року, коли Сербія і Чорногорія стали незалежними) сербська збірна ще не програвала з таким великим рахунком. В іншому матчі п'ятниці в нашій групі Литва і Люксембург зіграли внічию – 1:1.

Люксембург вийшов вперед на 20-й хвилині, коли м'яч забив Джерсон Родрігес.

Наприкінці першого тайму господарі залишилися у меншості. Сауліус Міколіунас отримав червону картку і залишив поле:

На 74-й хвилині збірна Литви зрівняла рахунок. Гол забив Арвідас Новіковас:

На останніх хвилинах зустрічі литовська команда і зовсім залишилася удев'ятьох проти 11-ти гравців Люксембургу: Модестас Вороб’євас був видалений з поля.

Таким чином, на першому місці в групі В закріпилася збірна України (7 очок). Друге посідає Люксембург (4), третє – Португалія (2). У Литви та Сербії по одному очку.