Литва – Україна: відео голів та огляд матчу відбору Євро-2020 у Вільнюсі

7 вересня 2019, 20:49
Українська команда грає в гостях з аутсайдером групи в кваліфікації чемпіонату Європи

/ Фото: Getty Images

У суботу, 7 вересня, збірна України проводить п'ятий матч відбору на Євро-2020. Команді Андрія Шевченка в Вільнюсі протистоїть 130-я збірна рейтингу ФІФА – Литва. У попередній офіційній зустрічі з литовцями, в 2007-му, Андрій Шевченко ще в якості гравця сенсаційно програв прибалтійцям – 0:2. Тепер прийшла пора брати Шеві реванш вже в якості тренера.

ЛИТВА – УКРАЇНА – 0:3
(Зінченко, 7, Марлос, 27, Малиновськй, 62)

Вже на 7-й хвилині Україна забиває швидкий м'яч. Марлос найтоншою передачею прорвав офсайдну пастку у виконанні Литви, і Зінченко майстерно реалізував вихід один на один! Так рахунок в матчі Литва – Україна став 0:1 !!! До речі, як розповіла в ефірі каналу "Футбол 1" дівчина Олександра Зінченка Влада, сьогодні у мами гравця "МанСіті" – день народження. Гол Зінченка в ворота Литви присвячується їй, як це було і рік тому, коли Олександр вразив ворота Чехії.

На 27-й хвилині Марлос робить рахунок 2:0 на користь України, додаючи гол до зробленої раніше результативної передачі. Успіхом увінчався високий пресинг команди Шевченка, завдяки якому натуралізований бразилець вийшов на зручну для себе ударну позицію і, не дивлячись на відчайдушні підкати двох литовських захисників, поклав м'яч з лінії штрафного своєю чарівною лівою ногою якраз в нижній куточок воріт господарів. Україна веде – 2:0 !!!

Відеоогляд першого тайму матчу Литва – Україна

На 62-й хвилині гості доводять справу до розгрому. Україна пре як танк і забиває третій м'яч!!! Малиновський з 22 метрів пробив точно в куток – воротар Литви був не в силах врятувати свою команду – 3:0 на користь команди Шевченка!!! З таким розгромним рахунком матч у Вільнюсі і завершився.

Як ми писали раніше,скандальний бразилець Неймар зіграв вперше в сезоні. І відразу ж забив гол. Нападник "ПСЖ" взяв участь в товариському матчі збірної Бразилії проти Колумбії, який завершився внічию 2:2.

Також повідомлялося, що екс-українець і Бейл принесли Уельсу перемогу над Азербайджаном (2:1).Рахунок в матчі був відкритий після голу у власні ворота у виконанні гравця "Олександрії" Павла Пашаєва, який змінив кілька років тому українське громадянство на азербайджанське.