Ліонель Мессі приніс перемогу "Барселоні" над "Атлетіко"

4 березня 2018, 19:20
Різниця між командами в турнірній таблиці вже вісім очок

Точний удар Мессі. Фото AFP

Сьогодні в 27 турі чемпіонату Іспанії з футболузустрічалися перша і друга команди Прімери. Каталонська " Барселона " на своєму полі мінімально обіграла мадридський " Атлетіко " – 1 : 0 . Переможний гол на 26 -й хвилині забив Ліонель Мессі .

Таким чином , " Атлетіко " перервав свою шестиматчеву переможну серію в чемпіонаті Іспанії .
Тепер між командами в турнірній таблиці різниця у вісім очок . У " Барселони " – 69 пунктів , у " Атлетіко " – 61 , а на третьому місці мадридський " Реал " – 54 .
Нагадаємо , що вчора український голкіпер "Депортіво" Максим Коваль встановив унікальне досягнення. У поєдинку з " Ейбаром " Коваль отримав червону картку на 39 -й хвилині зустрічі . До цього пропустивши ще і один гол .

Як повідомляє видання Opta в twitter , Максим Коваль став першим воротарем в чемпіонаті Іспанії в 21 – му столітті , який був видалений з поля в дебютному поєдинку . Таким чином , Максим вписав своє ім'я в історію сучасного іспанського футболу , і навряд чи він буде радий , що встановив такий унікальний антирекорд .