Ліонель Мессі на останніх секундах приніс перемогу "Барселоні" над "Реалом"

23 квітня 2017, 23:45
Каталонці наздогнали мадридський клуб у чемпіонаті Іспанії

"Барса" виграла дербі. фото AFP

"Барселона" вирвала перемогу над "Реалом" в матчі 33-го туру іспанської Прімери.  Зустріч проходила в Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" і завершилася з рахунком – 3:2 на користь гостей.

На кінець півгодини гри Марсело зробив повторний закид у штрафну, Серхіо Рамос в дотик пробив і влучив у штангу, м'яч відскочив до Карлоса Касеміро, який переправив його у порожні ворота.  На 33-й хвилині Ліонель Мессі отримав м'яч від Івана Ракітіча, легко втік від Даніеля Карвахаля і переграв воротаря.

На 73-й хвилині Ракітіч отримав м'яч перед штрафним, прибрав м'яч під ліву ногу і з 22 метрів потужно пробив у дальній кут.  Через чотири хвилини Рамос отримав пряму червону картку за грубий підкат проти Мессі.

На 85-й хвилині простріл Марсело злегка зачепив ногу Ракітіча, м'яч полетів до Хамеса Родрігеса, який утік від опіки Хорді Альби та направив м'яч у ворота.  На останніх секундах компенсованого часу Альба віддав пас у центр штрафної, звідки Мессі в дотик пробив у кут.

"Реал" і "Барселона" (по 75 очок) лідирують в таблиці чемпіонату Іспанії, але у мадридців є матч в запасі.