"Ліон" в гостях обіграв "МанСіті" у Лізі чемпіонів

19 вересня 2018, 23:59
Французи очолили групу F після першого туру

Корне відкрив рахунок. Фото AFP

У середу, 19 вересня, "Манчестер Сіті" програв "Ліону" в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні "Етіхад" і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

На 26-й хвилині Набіль Фекір промчав вперед лівим флангом атаки, виконав простріл на дальню штангу, де Фабіан Делф помилково пропустив м'яч на Корне, а той ударом з близької дистанції розстріляв ворота. Наприкінці першого тайму Фернандіньо втратив м'яч у центрі поля, після чого Набіль Фекір кинувся в швидкісний прорив до чужого штрафного і завдав точного удару в кут воріт Едерсона Мораеса.

На 67-й хвилині "городяни" відіграли один м'яч – Лерой Сане прорвався в чужу штрафну з лівого флангу атаки, відпасував низом в центр на Бернарду Сілву, а той ударом в дотик відправив м'яч у дальній кут воріт.

У першому матчі групи F "Шахтар" і "Хоффенхайм" зіграли внічию – 2:2. Таким чином, "Ліон" очолює квартет, "Шахтар" і "Хоффенхайм" ділять друге і третє місця, а "Манчестер Сіті" розташовується на останній сходинці.