"Ліон" розгромив "Барселону" у фіналі Ліги чемпіонів

18 травня 2019, 21:47
Французький клуб вчетверте поспіль виграв жіночий турнір

Сьогодні в Будапешті відбувся фінал жіночої Ліги чемпіонів, в якому "Ліон" переміг "Барселону" з рахунком – 4: 1.

Француженкам вдався швидкий гол, Марожан вже на п'ятій хвилині відкрила рахунок, а потім хет-трик оформила Ада Хегерберг. М'яч престижу у каталонської команди забила Ошоала перед фінальним свистком.

"Ліон" (Франція) – "Барселона" (Іспанія) – 4: 1
Голи: Марожан (5), Хегерберг (14), Хегерберг (19), Хегерберг (30) – Ошоала (89)

Жіноча команда "Ліона" виграла Лігу чемпіонів в рекордний шостий раз і вчетверте поспіль. Вона є найбільш титулованою в історії турніру.

Для "Барселони" це був перший фінал в історії.

• "Дуйсбург" (Німеччина): 2009

Нагадаємо, що у фіналі чоловічої Ліги чемпіонів зустрінуться 1 червня у Мадриді "Ліверпуль" і "Тоттенхем".

Тиждень тому "Тоттенхем" в божевільному півфіналі пройшов "Аякс". Перша гра в Лондоні завершилася перемогою голландського клубу з рахунком – 1: 0. У матчі-відповіді в Амстердамі після першого тайму "Аякс" вигравав – 2: 0. Але "Тоттенхем" зробив неймовірне, переміг з рахунком – 3: 2. Переможний гол Лукас Моура забив на шостій компенсованій хвилині.

Треба сказати, що і "Ліверпуль" переміг у драматичному півфіналі. Англійський клуб програв на виїзді "Барселоні" – 0: 3. Однак в домашньому поєдинку "Ліверпуль" розгромив "Барселону" – 4:0.