"Ліон" здобув вольову перемогу в відкладеному через заворушення матчі Ліги Європи

14 квітня 2017, 01:12
Матч "Ліон" – "Бешикташ" почався з 45-хвилинним запізненням і завершився з рахунком 2:1

"Ліон" - "Бешикташ" - 2:1. Фото AFP

<p>"Ліон" – "Бешикташ" – 2:1. Фото AFP</p>

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи французький "Ліон" вдома обіграв турецький "Бешикташ". Зустріч пройшла в четвер у Ліоні і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Матч   почався   з   45 – хвилинною затримкою   через заворушення на стадіоні,  влаштовані  фанатами   команд .

"Бешикташ" першим відкрив рахунок - на 15-й хвилині відзначився Райан Бабел.Господарі змогли відігратися і вийти вперед в кінцівці зустрічі, коли голи забилиКорантен Толіссо (83-тя хвилина) і Жеремі Морель (85)

В   інших   матчах   Ліги   Європи  "Аякс" обіграв "Шальке" 2 : 0 ,   бельгійський  "Андерлехт"і "Манчестер Юнайтед" зіграли внічию  –   1 : 1 ,   а   " Сельта "   в   Віго   обіграла   " Генк "   з  Русланом   Малиновським   у   складі   –   3 : 2 .