Ліндсі Вонн не змогла взяти медаль: "Перемога Ледецької шокує!"

17 лютого 2018, 10:57
Американська гірськолижниця посіла шосте місце в супергіганті на Іграх в Пхенчхані

Ліндсі Вонн коментує змагання в гірськолижному

Знаменита американська гірськолижниця Ліндсі Вонн заявила , що здивованаперемогою чешки Естер Ледецької в супергіганті на Олімпіаді в Пхенчхані.

Ледецька, яка двічі перемагала на чемпіонатах світу в паралельних дисциплінах зі сноуборду , в суботу виграла " золото " Ігор у Пхенчхані в гірськолижному супергіганті . Чемпіонка Олімпіади -2010 в швидкісному спуску Вонн поділила шосте місце з італійкою Федеріко Бріньоне .

"Вона перемогла мене в тренувальному старті в Канаді, це мене здивувало, але то було тренування. Звичайно, її перемога шокує. Я б хотіла бути настільки ж атлетичною, щоб мати можливість переходити з одного виду спорту в інший і всюди перемагати. На жаль, я сильна тільки в гірських лижах, і вона все одно була краще за мене", – сказала Вонн.

"На Олімпійських іграх відбувається багато дивних речей, але не можна сказати, що успіх переможці не заслужили. Просто тут інша атмосфера, на фаворитів чиниться більший тиск", - додала вона.

Раніше вранці в суботу на Олімпіаді-2018 японський фігурист Юдзуру Ханю став дворазовим олімпійським чемпіоном. "Срібло " завоював японець Сема Уно , " бронзу " – іспанець Хав'єр Фернандес .

В дисциплині фрістайлу слоупстайл перші два місця посіли швейцарські спортсменки. Сара Хеффлін виграла " золото " , Матильда гримить отримала " срібло " , " бронза " дісталася британці Ізабель Аткін .

Нагадаємо , що Олімпіада -2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти .