Ліга Європи: результати та огляд всіх матчів 1/16 фіналу

16 лютого 2018, 09:26
"Локомотив" зробив чудо у Франції, а "Динамо" не змогло втримати переможний рахунок у Греції

"Селтік" на своєму полі обіграв "Зеніт" з мінімальним рахунком. фото AFP

У четвер відбулися перші в 2018 році матчі в Лізі Європи – перші поєдинки 1/16 фіналу. Серед інших, свій перший офіційний матч в році провело "Динамо": кияни першими забили, але не змогли втримати переможний рахунок у Афінах проти місцевого АЕКа.

Всі перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи
"Астана" – "Спортинг" – 1: 3

Португальський "Спортінг" здобув впевнену перемогу в столиці Казахстану. У складі переможців голи забили Бруну Фернандеш (48-я хвилина, з пенальті), Желсон Мартінш (50) і Сейду Думбія (56). У господарів поля відзначився Марін Томасов (7).

"Боруссія" – "Аталанта" – 3:2

Зустріч в Дортмунді завершилася з рахунком 3:  на користь господарів поля, в складі яких голи забили Андре Шюррле (30-я хвилина) і Міші Батшуайі (65 і 90+1), у гостей дубль в активі Йосип Ілічич (51 і 56) .

"Лудогорець" – "Мілан" – 0:3

Сьома команда чемпіонату Італії "Мілан" на виїзді не залишила шансів лідеру чемпіонату Болгарії "Лудогорця". Забивши гол "у роздягальню", у другому італійці збільшили рахунок до розгромного. Голи забивали Патрік Кутроне (45), Рікардо Родрігес (64, з пенальті) і Фабіо Боріні (90).

"Марсель" – "Брага" – 3:0

Французи на своєму полі впевнено переграли португальську "Брагу". Валер Жермен оформив дубль, ще один м'яч на свій рахунок записав Флоріан Товен.

"Ніцца" – "Локомотив" – 2:3

"Локомотив" вирвав перемогу в матчі з "Ніццою", поступаючись 0:2. Зустріч, що відбулася в Ніцці, завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей, у складі яких хет-трик оформив Мануел Фернандеш (45-я хвилина, з пенальті, 69-я і 77-а). У господарів поля дублем відзначився Маріо Балотеллі (4, 28, з пенальті). Французька команда залишилася вдесятьох після вилучення захисника Расіна Колі на 66-ї хвилині.

"Естерсунд" – "Арсенал" – 0:3

Шведи вперше програли вдома в Лізі Європи 2017/18.

"Реал Сосьєдад" – "Зальцбург" – 2:2

"Спартак" – "Атлетик" – 1:3

Зустріч в Москві закінчилася з рахунком 3: 1 на користь гостей. У складі іспанської команди дубль оформив Адуріс (22-а і 39-а хвилина), у "Спартака" на 60-й хвилині гол забив Луїс Адріано, Ілля Кутєпов (45+1) відправив м'яч у свої ворота.

АЕК – "Динамо" – 1:1

На гол Віктора Циганкова (19-я хвилина) господарі відповіли м'ячем Астріта Айдаревіча (80).

"Селтик" – "Зенит" – 1:0

Зустріч пройшла в Глазго і завершилася перемогою "Селтіка" з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив на 78-й хвилині Каллум Макгрегор.

відео очікується

"Стяуа" – "Лаціо" – 1:0

"Копенгаген" – "Атлетіко" – 1:4

"Лион" – "Вільярреал" – 3:1

"Партизан" – "Вікторія" – 1:1

"Наполі" – "Лейпциг" – 1:3

На 52-й хвилині Адам Уна вивів господарів вперед, проте на 61-й хвилині Тімо Вернер зрівняв рахунок, а незабаром Брума забив другий гол "Лейпцига". У кінцівці Вернер оформив дубль.

Матчі у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи відбудуться 22 лютого.