Ліга Європи / Фото: AFP
З вівторка по четвер відбуджуться матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Зазначимо, що цього сезону Україну в Лізі Європи представлятимуть три клуби. "Олександрія", яка зіграє відразу в груповому етапі. "Маріуполь" пробиватиметься через третій відбірковий раунд, а "Зоря" гратиме в другому відбірковому раунді. До речі, луганчани вже впізнали свого суперника. Вони зустрінуться з переможцем пари "Будучность" (Чорногорія) – "Транс" (Естонія).
Ліга Європи, матчі-відповіді першого раунду кваліфікації:
Вівторок, 16 липня
18:00 Бананц (Вірменія) – Чукарички (Сербія)
перший матч – 0:3
20:00 Клаксвік (Фарери) – Рітеряй (Литва)
перший матч – 1:1
21:30 Титоград (Чорногорія) – ЦСКА Софія (Болгарія)
перший матч – 0:4
Середа, 17 липня
19:00 Чихурі (Грузія) – Тола (Люксембург)
перший матч – 2:1
Четвер, 18 липня
15:00 Тобол (Казахстан) – Женесс (Люксембург)
перший матч – 0:0
17:30 Кайрат Алмати (Казахстан) – Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина)
перший матч – 2:1
17:30 Македонія ДП (Північна Македонія) – Алашкерт (Вірменія)
перший матч – 1:3
18:00 Теута (Албанія) – Вентспілс (Латвія)
перший матч – 0:3
18:30 Турку (Фінляндія) – Бреннбю (Данія)
перший матч – 1:4
19:00 Левадія (Естонія) – Стьярнан (Ісландія)
перший матч – 1:2
19:00 РоПС (Фінляндія) – Абердін (Шотландія)
перший матч -1:2
19:00 РФС (Латвія) – Олімпія Любляна (Словенія)
перший матч – 3:2
19:00 Краковія (румуно) – Сабан (Азербайджан)
перший матч – 3:2
19:30 Динамо Мінськ (Білорусь) – Лієпая (Латвія)
перший матч – 1:1
19:30 Левскі (Болгарія) – Ружомберок (Словаччина)
перший матч – 2:0
20:00 Аполлон (Кіпр) – Кауно Жалгіріс (Литва)
перший матч – 2:0
20:00 Вадуц (Ліхтенштейн) – Брейдаблік (Ісландія)
перший матч – 0:0
20:00 Жальгіріс (Литва) – Гонвед (Угорщина)
перший матч – 1:3
20:00 Зрінськи Мостар (Боснія і Герцеговина) – Академія Пандєв (Північна Македонія)
перший матч – 3:0
20:00 Краковія (Польща) – Дунайська Стреда (Словаччина)
перший матч – 1:1
20:00 Мілс (Молдова) – Стяуа (Румунія)
перший матч – 0:2
20:00 Нефтчі (Азербайджан) – Сперанца (Молдова)
перший матч – 3:0
20:00 Петрокуб (Молдова) – АЕК Ларнака (Кіпр)
перший матч – 0:1
20:00 Торпедо Кутаїсі (Грузія) – Ордабаси (Казахстан)
перший матч – 0:1
20:00 Гаугесун (Норвегія) – Кліфтонвілл (Північна Ірландія)
перший матч – 1:0
20:30 Прогрес Нідеркорн (Люксембург) – Корк Сіті (Ірландія)
перший матч – 2:0
20:30 УЕ Енгордані (Андорра) – Динамо Тбілісі (Грузія)
перший матч – 0:6
20:30 Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Лячі (Албанія)
перший матч – 1:1
21:00 Торсхавн (Фарерські острови) – Крусейдерс (Північна Ірландія)
перший матч – 0:2
21:00 Кукеса (Албанія) – Дебрецен (Угорщина)
перший матч – 0:3
21:00 Мура (Словенія) – Маккабі Хайфа (Ізраїль)
перший матч – 0:2
21:00 Норрчепінг (Швеція) – Сент-Патрікс Атлетік (Ірландія)
перший матч – 2:0
21:00 Гайдук (Хорватія) – Гзіра (Мальта)
перший матч – 2:0
21:00 Хіберніанс (Мальта) – Шахтар Солігорськ (Білорусь)
перший матч – 0:1
21:00 Фехервар (Угорщина) – Зета (Чорногорія)
перший матч – 5:1
21:30 Вітебськ (Білорусь) – КуПС (Фінляндія)
перший матч – 0:2
21:30 Шкупі (Північна Македонія) – Пюнік (Вірменія)
перший матч – 3:3
21:45 Балліміна (Північна Ірландія) – Мальме (Швеція)
перший матч – 0:7
21:45 Будучность Подгоріца (Чорногорія) – Транс (Естонія)
перший матч – 2:0
21:45 Домжале (Словенія) – Бальцана (Мальта)
перший матч – 4:3
21:45 Кілмарнок (Шотландія) – Коннах Куей (Уельс)
перший матч – 2:1
21:45 Раднічкі Ніш (Сербія) – Флора (Естонія)
перший матч – 0:2
21:45 Рейнджерс (Шотландія) – Сент-Джозефс (Гібралтар)
перший матч – 4:0
21:45 Спартак Трнава (Словаччина) – Радник Бієліна (Боснія і Герцеговина)
перший матч – 0:2
22:00 КР Рейк'явік (Ісландія) – Мольде (Норвегія)
перший матч – 1:7
22:00 Легія (Польща) – ФК Європа (Гібралтар)
перший матч – 0:0
22:00 Шемрок Роверс (Ірландія) – Бранн (Норвегія)
перший матч – 2:2
Нагадаємо, фінальний матч між "Челсі" і "Арсеналом" завершився з рахунком – 4:1. Дубль на рахунку Азара, по голу забили Жиру і Педро. За "Арсенал" забив Івобі.